Pełne drewniane skrzynie

PRODUKOWANE NA WYMIAR

PEŁNE DREWNIANE SKRZYNIE


Pełne drewniane skrzynie są świetnym rozwiązaniem w eksporcie. Całkowicie zamknięte boki, końce i pokrywa powodują, że wszelkie przedmioty zapakowane w skrzynię są w pełni chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Podstawy są skonstruowane w taki sposób, aby pasowały do ciężaru i rozkładu pakowanego przedmiotu (ów) z opcją litego drewna.

Przy budowie skrzyń drewnianych uwzględnia się dbałość o środowisko naturalne. Skrzynie są budowane zgodnie ze standardem ISPM15 (obróbka cieplna i fumigacja) przy użyciu drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w odpowiedzialny zrównoważony sposób (PEFC).

Nasze skrzynie drewniane mogą być produkowane w celu spełnienia określonych wymagań Klienta oraz starannie zaprojektowane, aby zapewnić najbardziej odpowiedni poziom ochrony dla każdego produktu o dowolnym kształcie i rozmiarze. Rotom specjalizuje się w projektowaniu skrzyń niestandardowych, o dużych gabarytach, nie posiadamy w tym zakresie ograniczeń.

WYSOKIEJ JAKOŚCI DREWNO

Materiały użyte do produkcji skrzyń posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i pochodzenia.

DOSTAWA DO KLIENTA

Dbamy o to by nasze produkty zawsze trafiały terminowo do naszych klientów, dlatego zapewniamy transport z dostawą pod drzwi.

SERWIS POSPRZEDAŻOWY

Zapewniamy opiekę serwisowa nad naszymi produktami. W razie uszkodzeń oferujemy profesjonalny serwis wydłużając cykl życia produktu.

Typowe zastosowania skrzyń drewnianych obejmują: maszyny, części maszyn, produkty inżynieryjne, sprzęt elektroniczny, metal, produkty lotnicze, wyposażenie zakładu itp.

Naszą specjalizacją są solidne i zaprojektowane na wymiar, drewniane skrzynie transportowe. W zależności od wymiaru i wagi ładunku oraz rodzaju transportu nasi inżynierowie projektują odpowiednie opakowanie, tak, aby ładunek bezpiecznie dotarł do celu.

Nasza usługa produkcji skrzyń drewnianych na zamówienie obejmuje specyfikację, projektowanie i produkcję. Szczegółowy opis procesu podejmowania decyzji można znaleźć na stronie Rotom.pl. Od wstępnego projektu do bezpiecznej dostawy, nasz doświadczony zespół zapewnia pełne doradztwo i dopasowane rozwiązania. Nasza oferta cenowa jest w pełni określona ze wszystkimi szczegółami przed złożeniem jakiegokolwiek zamówienia.

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE SKRZYŃ?

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA


Jeśli szukasz dedykowanego rozwiązania i może masz już projekt skrzyni, załącz go do formularza. Kopię zapytania otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Nasi handlowcy odezwa się w ciągu 24 godzin.

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 08:00 – 16:30
Sob-Nd:  Nieczynne

Telefon:

+48 71 381 16 99
+48 71 318 26 66 FAX

Adres:

ul. Polna 19, Komorniki
55-300 Środa Śląska

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ    Rotom Europa
    Pooling opakowań logistycznych
    Palety FR
    RotomRent - Wynajem opakowań logistycznych
    Sklep logistyczny Rotomshop