Skrzynie ażurowe

PRODUKOWANE NA WYMIAR

DREWNIANE SKRZYNIE AŻUROWE


Innym typem skrzyń transportowych ze względu na konstrukcję są skrzynie ażurowe. Są alternatywną wersją skrzyń wykorzystywanych transporcie, jeśli dla klienta ważny jest szybki i tani montaż skrzyń. Konstrukcja pozwala zmniejszyć koszty produkcji skrzyni i jej masę.

Nasze drewniane skrzynie mogą być produkowane w różnych rozmiarach z wykorzystaniem różnych grubości drewna, aby spełnić specyficzne wymagania ich końcowego zastosowania. Z tego rodzaju skrzyni można korzystać przy transporcie wszystkich rodzajów ładunków.

WYSOKIEJ JAKOŚCI DREWNO

Materiały użyte do produkcji skrzyń posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i pochodzenia.

DOSTAWA DO KLIENTA

Dbamy o to by nasze produkty zawsze trafiały terminowo do naszych klientów, dlatego zapewniamy transport z dostawą pod drzwi.

SERWIS POSPRZEDAŻOWY

Zapewniamy opiekę serwisowa nad naszymi produktami. W razie uszkodzeń oferujemy profesjonalny serwis wydłużając cykl życia produktu.

Budowa skrzyń ażurowych

Skrzynie ażurowe mają boki z desek oraz solidną podstawę. W przeciwieństwie do skrzyń pełnych, ich ściany nie są całkowicie zamknięte, ale mają puste przestrzenie między deskami, dzięki czemu zawartość jest zawsze widoczna. Skrzynie są wykonane w całości z litego drewna sosnowego: kantówka i deski. Za podstawę skrzyni służy paleta lub podest drewniany, a ściany wykonane są z desek. Podstawy skrzynek są zbudowane z drewna iglastego w pełni dostosowanego do wagi i rozkładu zawartości, która ma być pakowana

W zależności od potrzeb przewożonego ładunku pomiędzy deskami są wykonane prześwity w proporcji 1:1 lub 1:2. Ten typ skrzyń jest bardzo praktyczny np. przy kontroli celnej, ponieważ nie ma potrzeby otwierania skrzyni, aby zbadać transportowany towar. Wszystkie nasze otwarte skrzynie są produkowane z drewna poddanego obróbce cieplnej zgodnego z ISPM15. Dzięki wysokiej jakości i dokładności wykonania możliwe jest kilkakrotne wykorzystanie skrzyń.

Zalety skrzyń ażurowych

 • Indywidualny rozmiar i design
 • Dostępne w małych lub dużych ilościach
 • Całość wykonana z desek z litego drewna
 • Dopasowujemy sposób dostarczenia skrzyni od tego jak Klient chce mieć ją spakowaną i przechowywaną.
 • Dostępne w gotowej formie lub do złożenia
 • Bardzo mocne podstawy umożliwiające punkty mocowania sprzętu
 • Oprócz przenoszenia skrzyni za pomocą wózków widłowych konstrukcja może obejmować możliwość podnoszenia za pomocą łańcuchów i pasów.

Zastanawiasz się, które skrzynie transportowe wybrać? Przede wszystkim, weź pod uwagę rodzaj towaru, który chcesz transportować oraz fundusze potrzebne na spedycję.
MASZ PYTANIA ODNOŚNIE SKRZYŃ?

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA


Jeśli szukasz dedykowanego rozwiązania i może masz już projekt skrzyni, załącz go do formularza. Kopię zapytania otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Nasi handlowcy odezwa się w ciągu 24 godzin.

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 08:00 – 16:30
Sob-Nd:  Nieczynne

Telefon:

+48 71 381 16 99
+48 71 318 26 66 FAX

Adres:

ul. Polna 19, Komorniki
55-300 Środa Śląska

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ  Rotom Europa
  Pooling opakowań logistycznych
  Palety FR
  RotomRent - Wynajem opakowań logistycznych
  Sklep logistyczny Rotomshop