Blog

Transportowe skrzynie drewniane na wymiar

Skrzynie drewniane do transportu produktów niestandardowych

Towary i sprzęty produkowane przez firmy występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. Do przechowywania i transportu tych rzeczy często wykorzystuje się skrzynie drewniane ponieważ są one produkowane pod konkretny wymiar. 

Skrzynie ze sklejki czy z litego drewna?

Większość skrzyń transportowych wykonana jest ze sklejki. Sklejka zwiększa naturalną wytrzymałość i trwałość drewna. Jest ona odporna na wilgoć, mniej podatna na pękanie po przybiciu i ma doskonałą stabilność wymiarową, więc nie zmieni swojego kształtu pod wpływem działania czynników zewnętrznych. Materiał ten  świetnie nadaje się do transportu lotniczego ponieważ jest stosunkowo lekki. Skrzynie drewniane mogą również  być wytwarzane w formie skrzyń ażurowych, gdy skrzynia wymaga wentylacji ze względu na transportowany ładunek. Alternatywnie, jeśli skrzynie wymagają dodatkowego wzmocnienia, najlepszym rozwiązaniem będą  skrzynie z litego drewna. Wszystkie nasze  drewniane skrzynie mogą być poddawane fumigacji i obróbce termicznej. Posiadamy akredytację ISPM 15.

Sklejka lub lite drewno może być używane do łatwego wysyłania dużych przedmiotów na eksport, lub do wysyłki krajowej. W ten sposób można zabezpieczyć zarówno ciężki sprzęt wojskowy, jak i małe, delikatne przedmioty. Niezależnie od tego, czy transportujesz towary w kraju, czy za granicą, jesteśmy w stanie zaprojektować takie skrzynie, jakich potrzebujesz do bezpiecznego transportu.

Skrzynie drewniane transportowe

Korzyści ze stosowania skrzyń drewnianych na zamówienie

Skrzynie drewniane są specjalnie zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​proporcji przedmiotów, które się w nich mieszczą.  Niestandardowa skrzynia drewniana to najskuteczniejszy sposób, by bezpiecznie przechowywać lub transportować towary. Zastosowana solidna i odporna na wilgoć sklejka idealnie nadaje się do ciężkich i nieporęcznych, ale także delikatnych przedmiotów.  Specjalnie zaprojektowane skrzynie drewniane dają wymierne oszczędności w łańcuchu dostaw, jak również umożliwiają ich ponowne wykorzystanie. Nasza firma gwarantuje techniczne wsparcie podczas całego procesu produkcji, jak również serwis skrzyń podczas ich użytkowania.

Pakowanie i przechowywanie drewnianych skrzyń

Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach transportu złożonej skrzyni, która zajmuje sporo miejsca,  możesz otrzymać skrzynię w rozłożonej formie i złożyć ją po dostawie.  Niezależnie od stawianych wymagań, nasze skrzynie spełniają wszystkie certyfikaty jakości, gwarantując bezpieczny transport towarów. Jeśli posiadasz już specyfikację lub wzór potrzebnego opakowania, porozmawiaj z naszym działem projektowym, który poinformuje cię o kolejnych krokach do produkcji prototypu skrzyni.

 

Skrzynie drewniane w ruchu międzynarodowym. Czym jest norma ISPM 15 ?symbol ippc - norma ispm 15
MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS


Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Jeśli masz projekt skrzyni, załącz go do formularza. Nasi handlowcy odezwa się w ciągu 24 godzin.

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 08:00 – 16:30
Sob-Nd:  Nieczynne

Telefon:

+48 71 381 16 99
+48 71 318 26 66 FAX

Adres:

ul. Polna 19, Komorniki
55-300 Środa Śląska

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ    Rotom Europa
    Pooling opakowań logistycznych
    Palety FR
    RotomRent - Wynajem opakowań logistycznych
    Sklep logistyczny Rotomshop