Skrzynie OSB

PRODUKOWANE NA WYMIAR

SKRZYNIE Z PŁYT OSB


Potrzebujesz opakowania do transportu o wysokiej wytrzymałości w korzystnej cenie? Idealnie do tego nadają się skrzynie z płyty OSB, ponieważ w naszej produkcji dostosowujemy je do konkretnych wymagań Klientów. Obecnie skrzynie transportowe są najczęściej stosowanym rodzajem drewnianych opakowań do transportu. Często te skrzynie są używane do pakowania eksportowego, a zatem są również dostępne z ramami drewnianymi wykonanymi z poddanymi obróbce cieplnej w celu zapewnienia zgodności z przepisami dotyczącymi opakowań eksportowych.

WYSOKIEJ JAKOŚCI DREWNO

Materiały użyte do produkcji skrzyń posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i pochodzenia.

DOSTAWA DO KLIENTA

Dbamy o to by nasze produkty zawsze trafiały terminowo do naszych klientów, dlatego zapewniamy transport z dostawą pod drzwi.

SERWIS POSPRZEDAŻOWY

Zapewniamy opiekę serwisowa nad naszymi produktami. W razie uszkodzeń oferujemy profesjonalny serwis wydłużając cykl życia produktu.

Dlaczego warto wybrać skrzynię z płyty OSB?

Płyta OSB ma naturalną wytrzymałość i trwałość. Podobnie jak sklejka jest odporna na zginanie lub ugięcie, lub zniekształcenie kształtu i uszkodzenia. Sprasowane wióry drewniane stanowią ponad 90% płyty OSB i są ze sobą spojone wodoodporną żywicą syntetyczną. Dzięki takiemu zabiegowi tworzą mocną płytę odporną na warunki atmosferyczne. Płyty OSB pod względem wytrzymałości są lekkie i łatwe w obsłudze, pracy i montażu.

Zarówno skrzynie ze sklejki, jak i płyty OSB są dostępne w zakresie grubości od 8 mm do 30 mm, aby zapewnić najbardziej opłacalne rozwiązanie. Aby dodatkowo wzmocnić konstrukcję skrzyni do płyty OSB montujemy ramy z drewna (z certyfikatem ISPM15) aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Posiadamy szereg składanych skrzyń, które nadają się do wysokiego składowania co znacznie oszczędza miejsca w magazynie i transporcie. Zazwyczaj są one wytwarzane z drewna i płyty OSB. Mogą być również dostarczane z elementami mocującymi, uchwytami ułatwiającymi przenoszenie lub pokrywami na zawiasach. Takie skrzynie można również pomalować lub zabarwić odpowiednio do potrzeb.

Skrzynia z drewna czy z płyty OSB?

To zależy od warunków przechowywania. Skrzynie z płyty OSB nie posiadają sęków, co niweluje występowanie pęknięć. Poza tym do transportu w wilgotnych warunkach lepiej nadają się skrzynie z płyty OSB ze względu na zastosowanie w kleju i emulsji na bazie wosku w płytach.

Skrzynie z płyty OSB stanowią świetną alternatywę dla skrzyń drewnianych, ponieważ dobrze spełniają swoją funkcję w ochronie produktów, a w dodatku są lżejsze. Oprócz tego, skrzynie, wykonane w całości z płyty OSB nie wymagają poddawania ich obróbce fitosanitarnej.

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE SKRZYŃ?

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA


Jeśli szukasz dedykowanego rozwiązania i może masz już projekt skrzyni, załącz go do formularza. Kopię zapytania otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Nasi handlowcy odezwa się w ciągu 24 godzin.

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 08:00 – 16:30
Sob-Nd:  Nieczynne

Telefon:

+48 71 381 16 99
+48 71 318 26 66 FAX

Adres:

ul. Polna 19, Komorniki
55-300 Środa Śląska

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ    Rotom Europa
    Pooling opakowań logistycznych
    Palety FR
    RotomRent - Wynajem opakowań logistycznych
    Sklep logistyczny Rotomshop