Skrzynie ze sklejki

SKRZYNIE DREWNIANE NA WYMIAR

SKRZYNIE ZE SKLEJKI


Sklejka składa się ze sprasowanych pod ciśnieniem i w wysokiej temperaturze cieniutkich warstw drewna tzw. fornirów. Kolejne warstwy układa się tak, żeby w sąsiednich arkuszach włókna drewna były ukierunkowane na przemian (prostopadle względem siebie). Zazwyczaj liczba warstw jest nieparzysta.

Sklejka to jednocześnie jeden z najmocniejszych produktów drewnopochodnych ma również najwyższą wytrzymałość mechaniczną wśród płyt budowlanych produkowanych z drewna. Sklejki to naprawdę ekonomiczne rozwiązanie wobec innych materiałów. Typowa grubość sklejki może wynosić od 6 mm do 22 mm, w zależności od wymagań Klienta.

Listwy z drewna struganego są stosowane na bokach, końcach i pokrywie, dzięki czemu skrzynie są mocne, reprezentacyjne i w razie potrzeby można je ponownie wykorzystać. Podstawy są skonstruowane tak, aby pasowały do ciężaru i rozkładu pakowanego przedmiotu, z opcją w pełni deskowego drewna miękkiego o grubości 18-50 mm.

WYSOKIEJ JAKOŚCI DREWNO

Materiały użyte do produkcji skrzyń posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i pochodzenia.

DOSTAWA DO KLIENTA

Dbamy o to by nasze produkty zawsze trafiały terminowo do naszych klientów, dlatego zapewniamy transport z dostawą pod drzwi.

SERWIS POSPRZEDAŻOWY

Zapewniamy opiekę serwisowa nad naszymi produktami. W razie uszkodzeń oferujemy profesjonalny serwis wydłużając cykl życia produktu.

Skrzynie ze sklejki czy z litego drewna?

W zależności od grubości płyt skrzyń ze sklejki, do zaprojektowania i skonstruowania skrzyni może być tańsze użycie pełnej skrzynki z litego drewna. Jednak ze względu na swoją niższą wagę skrzynie ze sklejki idealnie sprawdzają się w transporcie lotniczym oraz przy przechowywaniu rozmaitych towarów. Sklejka jest znacznie lżejsza niż tradycyjne drewno i ze względu na tę względną lekkość jest często stosowana jako alternatywa dla towarów przewożonych ładunkiem lotniczym. Może to zapewnić znaczne oszczędności kosztów, zarówno w odniesieniu do materiałów, jak i transportu.

Nasze skrzynie z litego drewna i skrzynie ze sklejki są produkowane w celu spełnienia określonych wymagań Klienta oraz starannie zaprojektowane, aby zapewnić najbardziej odpowiedni poziom ochrony dla każdego produktu o dowolnym kształcie i rozmiarze. Zarówno skrzynie z litego drewna, jak i skrzynie ze sklejki są wielofunkcyjne i bardzo estetyczne wizualnie.

Zastosowanie skrzyń ze sklejki

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane przy użyciu materiałów drewnianych zgodnych z ISPM 15, co umożliwia transport skrzyń na całym świecie. Skrzynie ze sklejki są powszechnie stosowane do transportu ładunków lotniczych ze względu na ich lekką i solidną konstrukcję. Do typowych zastosowań skrzyń ze sklejki należą: maszyny, części maszyn, produkty inżynieryjne, sprzęt elektroniczny, metal, produkty lotnicze, sprzęt medyczny i laboratoryjny.
MASZ PYTANIA ODNOŚNIE SKRZYŃ?

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA


Jeśli szukasz dedykowanego rozwiązania i może masz już projekt skrzyni, załącz go do formularza. Kopię zapytania otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Nasi handlowcy odezwa się w ciągu 24 godzin.

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 08:00 – 16:30
Sob-Nd:  Nieczynne

Telefon:

+48 71 381 16 99
+48 71 318 26 66 FAX

Adres:

ul. Polna 19, Komorniki
55-300 Środa Śląska

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ    Rotom Europa
    Pooling opakowań logistycznych
    Palety FR
    RotomRent - Wynajem opakowań logistycznych
    Sklep logistyczny Rotomshop